Gastronómia

Reštaurácia Anjou Court

Veľkoryso riešená reštaurácia nazvaná podľa kráľovského rodu Anjou je charakteristická všadeprítomnými rodovými ľaliami. Príjemné prostredie reštaurácie dopĺňa grandiózny krb s reliéfnou rezbou rímsko-nemeckého cisára Žigmunda Luxemburského. Pôsobivá freska na protiľahlej stene znázorňujúca kráľovskú stredovekú hostinu, Vás autenticky presunie v čase a priestore. Výzdobu reštaurácie doplňujú rastlinné motívy s drakmi lemujúce ostenia okien. Celú sálu zastrešuje bohato zdobený, ručne maľovaný strop. 

Reštaurácia Anjou Court je ideálnym miestom pre výnimočné gastronomické spoločenské podujatia ako sú rodinné oslavy, svadobné hostiny, promočné oslavy, zásnubné večierky či ešte len prvé rande.

Rezervujte si stôl v čase od piatku do nedele, doprajte si delikatesu podľa Vášho výberu a nechajte sa rozmaznávať kombináciou poctivých chutí, zámockej hudby a nezabudnuteľnej atmosféry.

 

Kapacita: 120 miest

 

 

Reštaurácia Ava Simone

Hradná reštaurácia prístupná priamo zo vstupného nádvoria prekvapí zdobenými gotickými klenbami.
Nechajte sa pozvať na kávové špeciality lahodného moku značky MÖVENPICK, variácií ochutených horúcich čokolád, čerstvých domácich čajov alebo vyskúšajte degustáciu produktov slovenských a zahraničných vínnych pivníc.


Rozprávkový priestor je miestom podávania nielen teplých a studených nápojov, ale ponúka aj možnosť ochutnať zámockú kuchyňu plnú rôznych špecialít. Tradičné i netradičné jedlá prekvapia pôsobivou hrou chutí a farieb. Sezónna ponuka jedál, tradičný divinový guľáš, špaldové pirohy, ale aj špeciálne pripravovaný srnční chrbát metódou "sous-vide" na Vás čakajú v jedinečnom prostredí s historickou atmosférou.


Občerstvenie na terase v letnom období Vám umožní nerušene sledovať historický program, spríjemniť si večer hudobným doprovodom alebo sledovať šantenie detí na nádvorí.


Reštaurácia je prístupná aj neubytovaným hosťom denne v čase:

Pondelok - Nedeľa 8:00 - 22:00 hod.

Kapacita : 56 miest

Jedálny lístok  2017 

Dragon Cigar Bar

Miesto na zámku si nájdu aj milovníci kubánskych cigár, ktoré si môžete zakúpiť priamo u nás. Luxusný priestor pre tú najnáročnejšiu klientelu sa ukrýva v súkromí pod hradbami. Atmosféru vôňe cigár doplní výber kvalitnej whisky a cognacu.

Dragon Cigar Bar je ideálnym miestom na súkromné posedenie ubytovaných hostí, ako aj návštevníkov firemného podujatia.

 

Kapacita: 16 miest