Grand Vígľaš

Pobytové balíky

Halloween na zámku od 169,00€/osoba/ 2 noci*

Kde inde sa Vám podarí najlepšie nasať atmosféru Halloweenu keď nie na zámku? Animácie pre deti i dospelých, kreatívne dielne, šarkaniáda ale aj strašidelná prehliadka na Vás čakajú počas Halloweenu na zámku.

Pobytový balík obsahuje:

*Pobyt je možné predĺžiť na 3,4, alebo 5 nocí za zvýhodnenú cenu. Termín pobytu je 27.10. – 1.11.2017.

Wellness pobyt  od  139,00€/osoba/2 noci

Doprajte svojmu telu v tomto uponáhľanom svete kráľovský relax. Nechajte sa rozmaznávať v zámockom wellness – Queen Barbara Spa masážami a ošetreniami pre božský relax, uvoľnite sa vo vírivke či saune.

Pobytový balík obsahuje:

 

Romantický pobyt   od 159,00€/osoba/2 noci

Čarovná atmosféra sídla uhorských kráľov a vy dvaja. Rozmaznajte sa v našom wellness, vychutnajte si romantickú večeru pri sviečkach a oddýchnite si dosýta pod baldachýnom. Postaráme sa Vám o úžasný zážitok v jedinečnom prostredí nášho hotela a reštaurácie Anjou Court.

Pobytový balík obsahuje:

 

Zámocký pobyt od 179,00€/osoba/2 noci

Spoznajte priestory, v ktorých sídlili uhorský králi. Vychutnajte si ubytovanie v historických priestoroch zámku, zažite dobovú večeru, ale aj jazdu na koči či kráľovskú masáž.

Pobytový balík obsahuje:

 

Pobytový balík leto  od 139,00€/osoba/2 noci

Príďte si vychutnať slnečné lúče v jedinečných priestoroch zámku!

Pobytový balík obsahuje:

 

Last minute pobyt  od 69,00€/osoba/1 noc

Doplňujúce informácie: (ku všetkým pobytom)

 

V cene pobytu nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 0,30 € / osoba / noc. Rezerváciu pobytu garantujeme až po zaplatení zálohy vopred.

 

Radi by ste venovali hodnotný zážitok a nezabudnuteľné chvíle v štvorhviezdičkovom hoteli The Grand Vígľaš ? Potešte svojich najbližších alebo odmeňte svojich zamestnancov či obchodných partnerov a urobte im radosť darčekovou poukážkou. Jednoducho vždy skvelý a originálny darček.

Zakúpené poukazy Vám zašleme elektronicky na mail alebo poštou. Poukazy vieme personifikovať podľa vašich požiadaviek. V prípade záujmu o pobytový voucher nás kontaktujte na recepcia@grandviglas.com alebo telefonicky pre viac informácií.