Grand Vígľaš

Kalendár podujatí

Kalendár podujatí

Ukončené
Valentínsky koncert Roba Opatovského
17.02 2018
        Začiatok o 20.00 hod. Cena vstupenky 12,00 €. Rezervácie cez Ticketportal.
Ukončené
Zámocký ples
27.01 2018
Ukončené
Mikuláš na zámku
02.12 2017
Vianočné trhy a Mikuláš na zámku Termín: 2.12.2017 od 14:00 Príďte privítať Mikuláša počas vianočných trhov na Zámku Vígľaš! Prirpavili sme pre vás vianočné trhy so všetkým čo k tomu patrí: Mikulášsku minidisko, sladké odmeny, balónové kreácie, vianočný punč, zabíjačkové špeciality, ľudovú hudbu, remeselníkov a spolu rozsvietime aj Vianočný stromček 🙂
Ukončené
Vianočný koncert La Gioia
03.12 2017
Výnimočné spevácke trio v sprievode kvarteta The Simple Lounge Quartet nám všetkým navodí vianočnú atmosféru. Priestory zámku so ako stvorené na vianočný koncert, počas ktorého zaznejú známe vianočné piesne, ktoré nám pripomenú, že sa blíži najkrajší čas v roku. Predaj vstupeniek: www.ticketportal.sk  
Ukončené
Leonardo Da Vinci – Renesancia
09.12 2017
Termín: 9.12. - 10.12.2017 Pozývame Vás na interaktívnu prehliadku zámku, v ktorej Vám predstavíme vynálezy a diela majstra Leonarda, ale aj iných učencov tej doby a našich slávnych rodákov. Účinkujú členovia skupiny historického šermu Bojník.
Ukončené
Dracula na zámku
28.10 2017
Strašidelná prehliadka Zámku Vígľaš! Stáva sa už tradíciou, že počas Halloweenskeho víkendu na Zámku Vígľaš straší. Tento rok sa na zámok opäť vráti Gróf Dracula. Tešiť sa môžete na tanec bosoriek, mučiareň, ohňovú show a naučíme vás aj obrane proti upírom. Príďte s nami prebádať doposiaľ neprístupné časti zámku.
Ukončené
The Grand Opening
20.03 0000
Každý rok v septembri sa na zámku koná veľká narodeninová oslava. Práve v tomto čase si pripomíname znovuotvorenie zámku. Po niekoľkých desaťročiach chátrania zámok opäť získal punc luxusu, ktorý mu prináleží a to treba osláviť. Oslava je spojená s bohatým programom s množstvom známych tvárí a samozrejme so slávnostným krájaním torty.
Ukončené
The Grand Retro Show
12.07 2017
Luxusné vozidlá, praví gentlemani a nádherné dámy nájdete na zámku počas prvého augustového víkendu, kedy organizujeme The Grand Retro Show. Výstava vozidiel s rokom výroby do 1950 je zárukou autentického zážitku, z ktorého si odnesiete určite veľa spomienok a fotografií. Celý deň je spestrený aj bohatým kultúrnym programom v štýle rokov dávno minulých.
Ukončené
Deň detí
Každoročne oslavujeme aj s našimi najmenšími. Vždy v jeden deň v roku ožije nádvorie smiechom a detskou radosťou zo splnenia tradičných i netradičných úloh. Na všetkých zúčastnených čaká sladká odmena a kopec zážitkov.
Ukončené
Žigmundove Slávnosti
Prvý májový víkend je už tradične venovaný Žigmundovým slávnostiam na Zámku Vígľaš. Práve Žigmund Luxemburský bol jeden za najvýznamnejších uhorských panovníkov, ktorý sa zdržiaval aj na Zámku Vígľaš. Tento víkend sa nesie v duchu histórie a tradícií z čias jeho panovania. Ukážky šermu, historická módna prehliadka, stanové tábory, výstrely z dela a mnoho ďalšieho si môžete pozrieť v historických priestoroch zámku.

Registračný formulár