Grand Vígľaš

Svadobná výstava na Zámku Vígľaš: LÁSKA V ŠTYROCH ROČNÝCH OBDOBIACH

Nezaradené

Svadobná výstava na Zámku Vígľaš: LÁSKA V ŠTYROCH ROČNÝCH OBDOBIACH

Ak aj Vy patríte k tým, ktorých v blízkej dobe čaká ich veľký deň a ešte nemáte jasno v tom, ako by mal vyzerať, ste na správnom mieste.

 

Príďte spolu s nami spoznať tých najlepších profesionálov v oblasti dodávateľských svadobných služieb. Perfektné róby, pompézne výzdoby, ale i niečo špeciálne pod zub – to všetko a oveľa viac nájdete pod jednou strechou. Na Zámku Vígľaš sa totiž prvýkrát chystá unikátny koncept svadobnej výstavy, ktorá sa bude niesť v duchu Lásky v štyroch ročných obdobiach. 

Práve vďaka tomuto konceptu budete môcť vybrať dokonalé miesto či tých správnych ľudí, ktorí dotvoria Váš ,,Deň D“ podľa Vašich predstáv, ale taktiež sa presvedčiť o tom, že láska kvitne v každom ročnom období a možno Vás presvedčíme, že nielen letné mesiace sú tie pravé na to, aby ste si povedali svoje ÁNO.

Svadobná výstava štartuje o 10:00 hod a jej expozičná časť potrvá do 17:00 hod. Vstup na túto časť výstavy je pre všetkých záujemcov zdarma. Vo večerných hodinách nás ale čaká aj bohatý program pre tých, ktorí si zakúpia VIP vstupenku v cene 10 €. Počet týchto vstupeniek je ale limitovaný, preto je potrebné si svoje miesto rezervovať čo najskôr, a to na recepcia@grandviglas.com.

Viac info o svadobnej výstave a dodávateľoch, či večernom programe nájdete na našom webe a sociálnych sieťach čoskoro.

Uvidíme sa 13. novembra !

 

Tešíme sa na Vás!