Grand Vígľaš

Leto s osobnosťami: Jedinečný kultúrny zážitok

Nezaradené

Leto s osobnosťami: Jedinečný kultúrny zážitok

Pokračujú letné besedy na zámku Vígľaš: O efektívnom využívaní času, o cestovateľských zážitkoch, ale i o vôni chutnej kávy

 

Naša zámocká terasa zažila v posledných dňoch poriadnu dávku energie. Okrem tanečných sobôt a hudobných večerov sa mohli návštevníci stretnúť s Igorom Bukovským, ale i s realitným maklérom Vladimírom Boháčom, s ktorými sa všetci záujemcovia porozprávali o aktuálnych témach. V júli sa ešte môžu všetci priaznivci osobných stretnutí tešiť na Jozefa Banáša a Petra Hámora. Inšpiratívne Leto na zámku pokračuje až do druhého septembra.

Prvých augustových návštevníkov Leta s osobnosťami potešia organizátori virtuálnou vôňou kávy. Pre všetkých nadšencov tejto kultúry je totiž pripravená diskusia so slovenským baristom roka 2016 a 2017. Martin Karabiňoš nám už tretieho augusta o 20:00 hod priblíži proces praženia kávy, ale i jej samotnú prípravu. Vysvetlí nám tiež rozdiely medzi Arabicou a Robustou a povie nám, aké je to byť vicemajstrom sveta.

O týždeň neskôr je pripravené zaujímavé spojenie hudobnej tvorby a cestovania, ktoré sa snúbi v spevákovi Miroslavovi Láberovi – Whiskym. Speváka kapely Slobodná Európa približne v polovici mesiaca vystrieda v horúcom kresle výživový poradca Peter Jánosdeák. Expert na zdravý životný štýl všetkým záujemcom rád priblíži nadčasový recept na lepší život.

Posledné diskusie leta 2022 si podelia dvaja hostia. Marián Biesik nám ako mentálny kouč rozpovie nielen o tom, ako vybudovať svoj vlastný úspešný biznis, ale naučí nás aj to, ako nemrhať svojim časom a efektívne ho využívať. Ak všetko pôjde ako má, svojou návštevou nás na záver leta poctí novinárka Beata Balogová. Budeme radi, ak vďaka nej budeme môcť nazrieť do zákulisia tejto náročnej profesie.

 

Vstup na všetky diskusie i na letný večerný program je pre verejnosť zdarma.