Grand Vígľaš

POVEDZTE ÁNO JESENNEJ SVADBE NA ZÁMKU

Nezaradené

POVEDZTE ÁNO JESENNEJ SVADBE NA ZÁMKU

Oranžová, žltá, červená, či všetky odtiene hnedej už čoskoro vystriedajú všadeprítomnú jasnú zeleň. Je to znamenie, že leto už o pár týždňov vystrieda bohatá pani jeseň, ktorá maľuje svojou paletou všetko navôkol.

Hľadáte dokonalý termín na váš deň D a milujete farebné divadlo, ktoré si pre nás príroda pripravuje každý rok? Ak rozhodne nepatríte k tým, ktorí holdujú horúčavám a uprednostňujú príjemnejšiu klímu, povedzte vaše ÁNO jesennej svadbe na zámku.

Teplé tóny oranžovej a hnedej ešte nikdy nevyzerali lepšie. Nechajte sa inšpirovať fotoeditoriálom, ktorý sme si pre Vás pripravili s tými najlepšími. Doprajte Vašim hosťom neopakovateľný zážitok, v ktorom sa bude snúbiť originalita s jednoduchosťou.

Buďte odvážna a okrem klasických svadobných šiat doplňte svoj outfit boho prvkami, ktoré úplne podčiarknu Vašu jedinečnosť. Popusťte uzdu Vašej fantázie a nechajte sa len tak unášať a bohémsky si užívať jedinečnosť okamihu. Pridajte nezameniteľnú zámockú atmosféru a o zážitok máte postarané!

Eventia
Eventia
Candy Bar: Čo ti pečie
Výzdoba: Eventia
Šaty: Salón Megy
Vlasy: Andrea Vaculčiaková
Svadobná agentúra: Eventia
Šaty: Salón Megy
Vlasy: Andrea Vaculčiaková

Za spoluprácu ešte raz ďakujeme:

Fotografka: Gabriela Halajová

Modelka: Nina Peniaková

Výzdoba: Eventia

Šaty: Salón Megy

Vlasy: Andrea Vaculčiaková

Candy Bar: Čo ti pečie

 

 

V prípade záujmu o nielen jesenný termín svadby v roku 2022 i 2023 neváhajte kontaktovať našu svadobnú manažérku na svadby@grandviglas.com alebo na 0903 698 383.

Posledné voľné termíny na jeseň 2022 – október a november 2022.

Ak by niektorí z Vás chceli vedieť, ktorý deň je pre Vašu svadbu dokonalý, kliknite napríklad sem: www.izlato.sk/sprievodca/svadba/viete-ako-si-vybrat-dokonaly-datum-svadby

 

Ak aj vy hľadáte profesionálov na Váš deň D, zopár tipov na skvelú kaderníčku, eventovku, či iných dodávateľov nájdete aj v aplikácii Príbeh svadby. Link na stiahnutie aplikácie, ako aj kompletný zoznam profesionálov nájdete tu: https://pribehsvadby.sk/.