Grand Vígľaš

Izby a apartmány

 • Apartmán Deluxe
  Drevená posteľ s baldachýnom je ako stvorená pre strávenie noci na zámku ako princezná a princ. Jedinečná kúpeľňa s vaňou na nožičkách uspokojí aj tých najnáročnejších hostí. Nachádza sa na prvom poschodí a ponúka ojedinelý výhľad na zámocké nádvorie. V apartmáne  s rozlohou 78 m2 Vás bude čakať kávový set.
  Viac info
 • Apartmán Kastelán
  Priestranný apartmán Kastelán s rozlohou 70m2 sa nachádza priamo v historickej vstupnej veži. Apartmán má samostatný vstup a unikátne riešenie priestoru, ktoré zaručuje jedinečný pocit z pobytu na zámku s výhľadom na nádvorie. Príďte si vyskúšať ako kedysi žil kastelán na zámku.  V apartmáne Vás bude čakať kávový set.
  Viac info
 • Apartmán Dracula
  Jedinečný apartmán Dracula sa nachádza v priľahlej Starostovej bašte hradného opevnenia. Rozľahlý apartmán len pre odvážnych sa na prvý pohľad ničím nelíši od luxusných zámockých apartmánov, až kým neotvoríte tajomnú skriňu! Točivé schody do podzemia, kostry, lebky a reťaze. Naberte odvahu a zažite dobrodružstvo.
  Viac info
 • Apartmán Superior
  Užite si svoj pobyt na zámku v jednom z troch apartmánov Superior vo veľkom štýle a využite všetko, čo vám apartmán Superior ponúka. V apartmáne s rozlohou 41 - 65 m2 si dokonale oddýchnete a načerpáte nové sily. Zariadenie apartmánu umocňuje pocit pobytu na zámku.
  Viac info
 • Apartmán Classic
  Oddýchnite si v dvoch štýlových apartmánoch Classic, ktoré sa nachádzajú na druhom poschodí. Užite si priestranných 52 - 53 m2 a neporovnateľné výhľady na zámocké nádvorie alebo na okolitú krajinu. Ideálne pre rodiny s deťmi.
  Viac info
 • Izba Deluxe
  7 izieb Deluxe sa nachádza sa na prvom poschodí v pôvodných múroch Vígľašského panstva. Priestranné izby s rozlohou 40 - 58 m2 Vás prenesú do stredovekých čias spolu s magickou nocou pod baldachýnom. Na izbe Vás bude čakať kávový set.
  Viac info
 • Izba Superior
  Izby Superior sa nachádzajú na prízemí v pôvodných hradných múroch ako aj v priľahlej Delovej a Starostovej bašte hradného opevnenia. Izby s rozlohou 35 - 65 m2 Vám ponúkajú nezabudnuteľný zážitok. Po dohode s recepciou si k nám môžete zobrať svoje domáce zvieratko. Špeciálne na tieto účely je vyčlenených niekoľko Superior izieb. Týmto izbám venujeme po odchode hostí výnimočnú pozornosť a starostlivosť.
  Viac info
 • Izba Classic
  31 izieb Classic sa nachádza na druhom poschodí. Priestranné izby s rozlohou 30 - 37 m2 Vám ponúkajú historickú eleganciu a taktiež krásny výhľad na okolité prostredie ponad hradby zámku. Izby sú ladené v kráľovskej červenej alebo modrej farbe.
  Viac info